جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲
حریق واحد مسکونی در فردیس تلفات نداشت
حاجعلي فرجامي در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج، با اعلام اين خبر، علت حادثه را نشتي گاز عنوان كرد و گفت: تماس شهروندان براي اعلام حادثه حريق ناشي ...
حاجعلی فرجامی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر، علت حادثه را نشتی گاز عنوان کرد و گفت: تماس شهروندان برای اعلام حادثه حریق ناشی از نشت گاز در ساعت ۲:۱۳ بامداد گذشته در سامانه ۱۲۵ آتش نشانی کرج ثبت شد.


فرجامی افزود: با توجه به موضوع حادثه، ماموران عملیاتی سه ایستگاه ۳، ۱۱ و ۱۳ این سازمان به محل اعزام شدند. همچنین نیروهای فوق را پنج دستگاه خودروی سبک و سنگین همراهی می‌کردند.


وی ادامه داد: نیروها به محض ورود به محل دریافتند که انفجار در طبقه نخست مجتمعی ۸۰ واحدی رخ داده و بر اثر آن قسمت‌هایی از ساختمان دچار حریق شده است.


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی با اشاره به اینکه ساختمان فوق فاقد سکنه بوده است، تصریح کرد: پس از حصول اطمینان از اقدامات امنیتی صورت گرفته، ماموران شروع به اطفای حریق کردند.


فرجامی یادآور شد: در اثر حادثه فوق تنها یک زن دچار آسیب جزیی شد که به مراکز درمانی انتقال یافت.


این مسئول زمان اطفای کامل حریق و ایجاد شرایط ایمنی در محل حادثه را حدود ساعت چهار بامداد اعلام کرد و بیان داشت: نیروها در ساعت ۴:۱۲ با حضور در ایستگاه‌های خود، محل را به عوامل نیروی انتظامی تحویل دادند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس