جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲
خدمات شهری شالوده شهرداری است/ تشریح خدمات واحد کنترل و نظارت منطقه ۱
سيدرضا مساعد در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج، اظهار داشت: امروزه شهرداری‌ها در صف نخست ارائه خدمات به شهروندان قرار دارند و رفاه حال آنان به تدبیر و ...
سیدرضا مساعد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: امروزه شهرداری‌ها در صف نخست ارائه خدمات به شهروندان قرار دارند و رفاه حال آنان به تدبیر و آینده نگری مسئولین شهری وابسته است.


مساعد به اهمیت جایگاه خدمات شهری در منطقه اشاره کرد و افزود: حوزه معاونت خدمات شهری شالوده و اساس این سیستم عریض و طویل را تشکیل می دهد که مدیریت زمان و آینده نگری در این معاونت رابطه مستقیم با رفاه حال شهروندان دارد.


این مسئول با بیان اینکه همکاران ما در حوزه خدمات شهری بیشترین حجم کار و مسئولیت را عهده دار هستند، خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰ تا ۶۰ درصد امور شهرداری بر عهده این حوزه است و با وجود برخی از ضعف‌ها و کمبودهایی که احساس می شود ولی در قیاس با گذشته، امروز شرایط خدمت رسانی به شهروندان بیش از گذشته مهیا است.


وی این امر را  مرهون زحمات تک تک افرادی دانست که در شهرداری به شهر و شهروندان خدمت می‌کنند.


مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج صدور اخطاریه اول و دوم جهت جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی و معرفی املاک به واحد درآمد را ۱۵۴ مورد خواند و افزود: جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی و جلوگیری از سد معبر توسط سازندگان در معابر از مواردی است که این منطقه به جد با آن برخورد خواهد کرد.


مساعد همچنین موارد جمع‌آوری مصالح ساختمانی توسط واحد خدمات شهر منطقه را ۵۴ مورد ذکر کرد و ادامه داد: طی مدت اعلام شده تعداد ۱۴۲ مورد جمع آوری لوازم ساختمانی از مقابل املاک در حال ساخت صورت گرفته است.


وی صدور اخطاریه‌های کتبی در این مجموعه را ۶۴۳ برگ اعلام کرد.


مساعد شمار پاسخگویی به تماس‌های شهروندان با سامانه ۱۳۷ در منطقه را ۲۳۰ تماس عنوان و خاطرنشان کرد: طی این تماس‌ها به ۱۲۶ مورد از شکایات و خواست شهروندان رسیدگی شده است.


این مسئول به رفع و جمع‌آوری ۴۳۲ مورد سد معبر در منطقه اشاره کرد.


وی با بیان اینکه ۲۰۱ مورد پرونده سازی در منطقه صورت گرفته است، گفت: ۴۱۵ مورد جلوگیری از کار متخلفین از جمله اقداماتی بود که با هدف اصلاح فضای ساخت و ساز انجام گرفته است.


مساعد در پایان، جمع‌آوری متکدیان و تحویل آنان به ستاد آسیب‌دیدگان اجتماعی را یادآور شد و اظهار داشت: طی سه ماه گذشته تعداد ۶۰ نفر از متکدیان از سطح منطقه جمع‌آوری و تحویل ستاد آسیب‌دیدگان اجتماعی شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس