جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲
تخلیه نخاله های ساختمانی در اخترآباد منطقه ۴ غیر ممکن شد
فرج الله ایلیات در این خصوص به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: کانال مذکور جهت جلوگیری از تخلیه خاک و نخاله در اختر آباد و به  طول 250 متر ...
فرج الله ایلیات در این خصوص به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: کانال مذکور جهت جلوگیری از تخلیه خاک و نخاله در اختر آباد و به  طول ۲۵۰ متر احداث شد.


وی با اشاره به ایجاد سه ناحیه خدمات شهر در منطقه ۴ عنوان کرد: احداث کانال در اختر آباد با هدف ساماندهی خاک و نخاله های ساختمانی و توسط حوزه خدمات شهر ناحیه ۳ منطقه ۴ شهرداری کرج انجام شد.


این مسئول همچنین از لایروبی جوی خیابان دوم غربی در این منطقه خبر داد و افزود: لایروبی این جوی به طول ۲۰۰ متر و توسط خدمات شهر ناحیه ۳ انجام شد.


ایلیات، شستشوی جوی خیابان اکبرآباد غربی را یادآور شد و با بیان اینکه، شستشوی این جوی به طول یکهراز متر صورت گرفته است، عنوان کرد: اجرای این عملیات نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته از سوی حوزه خدمات شهر ناحیه ۳ منطقه ۴ است.


تسطیح و جمع آوری خاک و نخاله خیابان قنبرآباد


مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج، همچنین از تسطیح و جمع آوری خاک و نخاله خیابان قنبر آباد خبر داد و گفت: این اقدام در مساحتی به طول سه هزار و ۵۰۰ متر و با بکارگیری شش سرویس کامیون صورت گرفت.


ایلیات در ادامه اجرای طرح جهادی پاکسازی خاک و نخاله در جاده قزلحصار را یادآور شد و عنوان کرد: این طرح از ابتدای شهرک امام رضا(ع) تا پل قزلحصار  اجرایی شد.


وی در خصوص ضرورت اجرای طرح ساماندهی خاک و نخاله های ساختمانی عنوان کرد: تخلیه خاک و نخاله در معابر و گذرگاه های سطح شهر باعث بوجود آمدن مناظری نازیبا در محیط شهری می‌ شود که این امر خود ضرورت اجرای طرح ساماندهی را دو چندان می کند.


این مسئول عنوان کرد:  تخلیه خاک و نخاله های ساختمانی در حاشیه راه ها، جاده ها و بزرگراه ها ضمن آلودگی محیط زیست منجر به سد معبر و به دنبال آن بوجود آمدن حوادث احتمالی می گردد که باعث وارد آمدن خسارات جانبی و مالی به شهروندان نیز خواهد شد.


ایلیات ادامه داد: بر این اساس شهرداری منطقه ۴ به تاکید مدیریت شهری بر اجرای طرح هایی از این دست اهتمام دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس