جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲
خیابان ۴۵ متری گلشهر از سد معبر کنندگان پاک شد
علی کاظمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: اغلب موارد سد معبر در خیابان 45 متری گلشهر مربوط به واحدهاي صنفي بود كه سبب ايجاد ...
علی کاظمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: اغلب موارد سد معبر در خیابان ۴۵ متری گلشهر مربوط به واحدهای صنفی بود که سبب ایجاد اختلال در رفت و آمد و مشکلات عدیده برای شهروندان می‌شد که سریعاً در یک عملیات ضربتی تمام موارد از معابر جمع‌آوری شدند.


کاظمی عنوان کرد: با توجه به بافت جغرافیایی و شرایط سکونتی مردم در این منطقه، ناخودآگاه میزان فعالیت دست فروشان با توجه به استقبال شهروندان افزایش می یابد و این امر موجب اشغال شدن پیاده روها و ایجاد مشکلات ترافیکی می شود.


وی افزود: هم اکنون بخش اعظمی از مشکلات در زمینه سد معبر در منطقه ۵ شهرداری کرج رفع شده است،به نحوی که گشت های نیروی انتظامی و نظارتی منطقه از صبح تا ساعات پایانی شب در حال گشت زنی در معابر مختلف هستند.


کاظمی خاطر نشان کرد: یکی از اصلی ترین وظایف شهرداری ها، جمع آوری دست فروشان و مخلان آرامش شهروندان و نظم شهر است که در این زمینه با چنین افرادی برخورد قاطع صورت می گیرد.


معاون خدمات شهر منطقه ۵ شهرداری کرج از همه واحدهای صنفی و مغازه داران خواست به حقوق شهروندان احترام گذاشته و از مسدود کردن معابر اصلی و فرعی و ایجاد سد معبر و برهم زدن نظم و تغییر چهره شهر خودداری کنند.


کاظمی در پایان از شهروندان منطقه ۵ شهرداری کرج درخواست کرد تا در زمینه برخورد با سد معبر و پاکسازی خیابان‌های شهر با شهرداری همکاری بیشتری داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس