جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲
۱۷ مورد تملک در مسير طرح “خيابان پونه” طي سالهاي اخير انجام شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی کریم زاده در گفتگو با برنامه رادیویی شهر من سلام تملکات خیابان پونه به منظور تعریض را نیز مطلوب اعلام کرد. این ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی کریم زاده در گفتگو با برنامه رادیویی شهر من سلام تملکات خیابان پونه به منظور تعریض را نیز مطلوب اعلام کرد.


این مسئول با اشاره به اینکه عملیات تعریض خیابان پونه ۱۵ سال به تعویق افتاده بود، بیان کرد: این پروژه طی یک سال اخیر و پس از تملکات آغاز شده است.


وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه شهرداری منطقه ۵ به منظور تسهیل در رفاه حال شهروندان و روان سازی تردد تلاش در تعریض خیابان پونه دارد از شهروندان درخواست کرد : با صبر و شکیبایی خود با مدیریت منطقه همکاری کنند.


معاون شهرسازی منطقه ۵ شهرداری کرج، اظهار داشت: در حال حاضر عملیات زیر سازی و جدول گذاری در خیابان پونه در حال انجام  است.


کریم زاده با اشاره به اینکه خیابان پونه براساس طرح تفکیکی ۱۰ متری بود، گفت: از سال ۸۸ که طرح بازنگری مطرح شد، اجرای عملیات این خیابان که قرار بود ۴۴ متری باشد به ۴۵ متر تغییر کرد.


این مسئول در پایان سخنان خود انجام عملیات تعریض خیابان مذکور را نیازمند همکاری همه جانبه شهروندان دانست و افزود: تحقق این مهم همکاری دستگاه های دیگر و مسئولان ذیربط را نیز می طلبد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری