جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲
همایش بزرگ پیاده روی با شکوه برگزار شد
در حاشیه همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کرج  که با حضور خیل كثيري از مشتاقان برگزار شد، علیرضا جوانمردی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با ...
در حاشیه همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کرج  که با حضور خیل کثیری از مشتاقان برگزار شد، علیرضا جوانمردی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با ابراز خشنودی از حضور بی سابقه مردم البرز در یک برنامه ورزشی همگانی، اظهار داشت: این همایش به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان البرز برگزار شد و ما امروز شاهد حماسه ای به یادماندنی در تاریخ ورزش این استان هستیم.


وی افزود: همانطور که پیش بینی می شد مردم استان همیشه سرافراز البرز با حضوری بی نظیر ثابت کردند که برای ورزش و سلامتی و همچنین برنامه های بزرگ استانی ارزش قائل هستند و از آن حمایت خواهند کرد.


این مسئول گفت: باید قدر دان این مردم بود که همواره بزرگترین و بهترین سرمایه و پشتیبان در جهت تحقق اهداف مهم کشور و استان هستند.

 
کوشش مساعی برای برگزاری همایش سالانه پیاده روی در استان البرز


مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خاطر نشان کرد: سعی می شود هر ساله شاهد برگزاری هر چه با شکوه تر همایش پیاده روی در استان البرز باشیم تا در این راستا هر ساله این همایش در یکی از شهرهای استان البرز برگزار شود.


جوانمردی در ادامه با اشاره به تلاش چند هفته ای و شبانه روزی مسئولین و عوامل اجرایی برای برگزاری مطلوب همایش پیاده روی، اظهار داشت: به تمامی کسانی که در طول این چند هفته با تلاش بسیار و زحمت فراوان زمینه را برای برگزاری باشکوه این همایش بی سابقه و بزرگ فراهم کردند خسته نباشید می گویم و از همه تشکر می کنم.


 وی در پایان  با اشاره به حضور حداکثری شهروندان استان البرز در این همایش، خاطر نشان ساخت: قطعا از این پس شاهد برگزاری بیشتر اینگونه همایش ها با همکاری و همیاری سایر دستگاههای خدمات رسان خواهیم بود چرا که همواره مسئولین و مردم البرز ثابت کرده اند توانایی انجام برنامه های بزرگ ورزشی را به بهترین شکل ممکن دارند.


گفتنی است، این همایش با همیاری و همکاری،استانداری، فرمانداری، شهرداری کرج، شورای اسلامی شهر کرج، فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران و با مساعدت مجمع امور صنفی، شرکت سایپا،دانشگاههای آزاد و پیام نور و خوارزمی و همچنین بیمه های کارآفرین ، توسعه و مرکزی جمهوری اسلامی ایران، هلال احمر و مرکز صدا و سیما استان البرز و با حضور گسترده رسانه های مکتوب و فضای مجازی استان البرز برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس