جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲
اجرای بیش از ۱۰ هزار متر تراش و روکش آسفالت در منطقه ۱۲ کرج
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر افزود: دو هزار و 110 تن آسفالت در عملیات تراش و روکش آسفالت بوستان یکم ...
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر افزود: دو هزار و ۱۱۰ تن آسفالت در عملیات تراش و روکش آسفالت بوستان یکم کیانمهر و خیابان بسیج صرف شده است.


این مسئول با اشاره به اینکه عملیات تراش و روکش آسفالت در ولیعصر غربی کیانهمر و میدان آزادگان نیز انجام شده است، مقدار تناژ این عملیات را دو هزار و ۵۰۰ تن اعلام کرد.


وی تناژ آسفالت در در بلوار ارم حد فاصل ابن سینا تا زنبق را هزار و ۱۰۰ تن ذکر و عنوان کرد: ۳۵۰ تن آسفالت نیز در عملیات تراش و روکش آسفالت انتهای بلوار آزادی و بلوار درمانگاه مصرف شده است.


مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج، به تراش و روکش آسفالت در گلستان های هشت و ۹ کیانمهر اشاره کرد و افزود: در این خیابان ها هزار و ۴۵۰ تن آسفالت استفاده شده است.


زاده نور مقدار تناژ آسفالت در عملیات تراش و روکش آسفالت بلوار ارم، زنبق نرگس غربی را ۷۵۰ تن اعلام کرد و افزود: این عملیات در زنبق نرگس غربی شهید استاد نجات اللهی با ۸۰۰ تن آسفالت صورت گرفته است.


این مسئول اظهار داشت: هزار و ۷۵۰ تن آسفالت نیز در عملیات تراش و روکش آسفالت فاز سه خیابان های ۳۲۹، ۳۲۸ ، ۳۲۷، ۳۲۶ ، ۳۲۵، ۳۲۳ و ۳۲۱ صرف شده است.


وی در ادامه سخنان خود از اجرای چهار هزار و ۵۰۰ متر جدول گذاری  در خیابان بوستان خبر داد و افزود: دو هزار متر لکه گیری آسفالت و رنگ آمیزی و خط کشی مدارس نیز در منطقه ۱۲ شهرداری کرج انجام شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس