جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲
۳ خودرو به طور کامل سوخت و ۲ خودرو آسیب دید
حاجعلي فرجامي در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج، با اعلام اين خبر گفت: طبق وظيفه محوله به سازمان ‌آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري كرج مبني بر اعزام سريع ...
حاجعلی فرجامی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر گفت: طبق وظیفه محوله به سازمان ‌آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج مبنی بر اعزام سریع نیرو به محض دریافت اعلام خبر حادثه در سامانه ۱۲۵، نیروهای سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.


فرجامی محل حادثه را در مهرشهر عنوان و اضافه کرد: با اعلام وقوع حادثه در ساعت ۱:۲۸ بامداد روز جاری، نیروهای عملیاتی ایستگاه‌های ۱۰۴، ۱۱۰ و ۱۱۴ به محل اعزام شدند.


وی با بیان اینکه نیروها به فاصله چهار دقیقه از زمان اعلام خبر حادثه در محل حضور یافتند، افزود: حادثه بنا به دلایلی که توسط نیروی انتظامی در حال بررسی است در پارکینگ آپارتمانی ۱۶ واحدی در مهرشهر به وقوع پیوسته بود که طی آن تعدادی خودرو به طور کامل دچار حریق شد و سوخت.


مدیرعامل آتش‌نشانی کرج تعداد خودروهایی که به طور کامل سوخته بودند را سه دستگاه خواند و ادامه داد: دو دستگاه خودرو نیز در جریان آتش‌سوزی دچار سوختگی می‌شود که با حضور ماموران آتش‌نشانی از حریق کامل این خودروها جلوگیری می شود.


این مسئول مساحت حدودی پارکینگ دچار حریق را ۴۵۰ متر عنوان و خودروهایی که دچار حریق شده بودند را یک دستگاه ماکسیما، دو دستگاه سمند و دو دستگاه پژو ذکر کرد.


آموزش رانندگان راهکاری برای کاهش آسیب‌ها و سوانح


فرجامی با تاکید بر اینکه آگاهی رانندگان به اصول ایمنی و روش‌های پیشگیری از خطر می‌تواند از بروز حوادثی از این دست به خوبی جلوگیری کند،‌ خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های آموزش رانندگان خودروهای تاکسی،‌ موسسه اتومبیل‌های کرایه و اتوبوس از چندی پیش در دستور کار آتش‌نشانی کرج قرار گرفته است.


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی کرج ادامه داد: به هر یک از این افراد با حضور در این دوره‌ها یک دستگاه کپسول آتش‌نشانی اهدا می‌شود که این وسیله می‌تواند برای اطفای حریق در مواردی از این دست،‌ به رانندگان و صاحبان خودروها بسیار کمک کند.


وی خاطرنشان کرد: ضمن اینکه افراد آموزش‌دیده در این خصوص می‌توانند با انجام به موقع عملیات آتش‌نشانی در محل، تا پیش از آمدن نیروهای آتش‌نشانی از سوختن کامل خودرو و آسیب مالی سنگین به صاحبان آن تا حد زیادی جلوگیری کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس