جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲
بیش از ۵۷۲ فقره پرونده بدوی، تجدید نظر و عدم تمکین بررسی می شود
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اقدامات مهم ماده صد منطقه 9 شهرداری کرج طی سه ماه دوم سال جاری از پرونده ...
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اقدامات مهم ماده صد منطقه ۹ شهرداری کرج طی سه ماه دوم سال جاری از پرونده های ارسال شده بدوی، تجدید نظر و عدم تمکین به کمیسیون ماده صد شهرداری کرج خبر داد.


این مسئول ابلاغ تبصره یک را به همراه پرونده های بدوی ۱۴۹ فقره ذکر و عنوان کرد: ارائه تهیه و تنظیم همچنین ارسال پرونده ها به منظور رای تجدید نظر به تعداد ۶۸ فقره صورت گرفته است.


وی تعداد پرونده های عدم تمکین را ۲۷ فقره اعلام کرد و افزود: تعداد ۱۰۹ پرونده دریافت و به منظور اخذ رای بدوی ابلاغ شد.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج با اشاره به اینکه ۸۹ فقره پرونده تعیین تکلیف و تسویه شده است، اظهار داشت: ۲۵ درخواست و اخذ رای عدم تمکین نیز صورت گرفته است.


کمالی نژاد مکاتبات صورت گرفته با کمیسیون ماده صد را ۴۶ فقره ذکر و تعداد پرونده هایی که در آستانه اخذ رای عدم تمکین با تدبیر مناسب وصول شده اند را ۱۶ فقره عنوان کرد.


این مسئول در ادامه سخنان خود مهمترین اقدامات واحد ماده صد منطقه را شناسایی ساختمان های بدون پروانه در راستای دستور العمل شورای برنامه ریزی منطقه دانست و افزود: شناسایی پروانه هایی که خارج از مفاد و قوانین صدور پروانه اقدام به تخلف کرده اند نیز از اقدامات صورت گرفته توسط واحد ماده صد منطقه می باشد.


وی با اشاره به مطلب فوق تصریح کرد: مسئولان ذیربط در این کمیسیون پس از شناسایی موارد عنوان شده نسبت به توقف ادامه کار اقدام خواهند کرد.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج در ادامه به تنظیم فرم خلاف به منظور طی مراحل قانونی پرونده های متخلف اشاره کرد و افزود: کمیسیون ماده صد در مرحله بعد جهت صدور رای تخریب و یا جریمه اقدام کرده و سپس نسبت به اجرای رای اقدامات قانونی صورت می گیرد.


کمالی نژاد اضافه کرد: پرونده های دارای رای جریمه پس از اتمام مهلت قانونی جهت اخذ رای عدم تمکین به کمیسیون ماده صد ارسال می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری