جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲
بررسی روند اجرای پروژه های فضای سبز منطقه ۴/ آغاز پروژه پارک بین فازی در مهرشهر
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با هدف بررسی مشکلات و روند اجرای پروژه های فضای سبز، عباس زارع مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج به ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با هدف بررسی مشکلات و روند اجرای پروژه های فضای سبز، عباس زارع مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج به همراه فرج الله ایلیات مدیر منطقه ۴ شهرداری و دیگر مسئولان از این منطقه بازدید کردند.


زارع در جریان بازدید از منطقه ۴ شهرداری کرج با اعلام این خبر اظهار داشت: اراضی بین فازهای ۱، ۲ و ۳ که به صورت خطی از شمال به جنوب ادامه می یابد، دارای کاربری فضای سبز هستند.


وی افزود: با توجه به اینکه این اراضی دارای پوشش درخت هستند و به نوعی به محیط نا امنی تبدیل شده است، سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج با تهیه طرح در جهت اجرای پارک خطی اقدام می کند.


این مسئول عنوان کرد: این پارک دارای کاربری های مختلف فرهنگی و ورزشی با ویژگی اکولوژیکی است که اقدامات لازم برای عملیاتی شدن پروژه مذکور انجام می شود.


زارع ادامه داد: اجرای این پروژه از خیابان ۲۰۷ آغاز و طبق برنامه ریزی قرار است که طی دو سال  آینده به اتمام رسد و تکمیل شود.


مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج یادآور شد: احداث این پارک می تواند نویدبخش بهبود وضعیت فضای سبز شهری در منطقه ۴ کرج باشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس