جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲
اجرای پروژه پل آزادگان – خیابان شهید مطهری بیش از ۷ میلیارد تومان هزینه برد
علی اصغر کمالی زاده در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در تشریح جزئیات اجرای عملیات عمرانی طرح تعریض پل آزادگان – خیابان شهید مطهری با بیان این مطلب ...
علی اصغر کمالی زاده در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در تشریح جزئیات اجرای عملیات عمرانی طرح تعریض پل آزادگان – خیابان شهید مطهری با بیان این مطلب افزود: این طرح در دو لاین کندرو با عرض معبر هفت متر و لاین تندرو با عرض معبر ۱۰ متر اجرایی شد.


این مسئول خاطرنشان کرد: طول کل عملیات جدول گذاری و ریفیوژ میانی در مسیر لاین شمالی مسیر شرق به غرب پل آزادگان – خیابان شهید مطهری ۸۴۰ متر می باشد.


کمالی زاده، عنوان کرد: عملیات زیرسازی و آسفالت نیز در دو لاین و در مساحتی بالغ بر سه هزار و ۷۰۰ متر مربع اجرایی شد.


وی، اجرای عملیات لوله گذاری (پلی اتیلن۶۰۰) جهت هدایت آبهای سطحی را یادآور شد و گفت: این عملیات به طول تقریبی ۵۰ متر در کل مسیر طرح صورت گرفته است.


کمالی زاده، انجام طرح های عمرانی را که با معیارها و استاندارهای اصولی اجرایی می شوند مهم دانست و افزود: در اجرای پروژه های مختلف به ویژه پروژه های عمرانی آنچه پس از ” کیفیت ” مد نظر قرار می گیرد، زمان اجرا می باشد.


وی ادامه داد: عملیات عمرانی مذکور نیز با توجه به اهمیت و واقع شدن در مسیر پر رفت و آمد به صورت شبانه روزی و طی ۷۲ ساعت اجرا شد و به بهره برداری رسید.


این مسئول ضمن قدردانی از عوامل ذیربط در اجرای پروژه طرح تعریض و بازگشایی لاین شمالی مسیر شرق به غرب پل آزادگان – خیابان شهید مطهری “، خاطر نشان کرد: در اجرای این پروژه، معاونت فنی و عمرانی شهرداری از همکاری شبانه روزی سازمان عمران و نوسازی، عوامل منطقه ۸ شهرداری کرج همچنین ناظرین و کارشناسان بهره مند شد.


کمالی زاده در بخش دیگری از سخنان خود به تکمیل عملیات اجرای کلکتور خیابان برغان به طول ۹۰۰ متر اشاره کرد و افزود: این طرح عمرانی که جهت هدایت آبهای سطحی و فاضلاب در  مسیر خیابان برغان در حال اجرا بود با اهتمام ویژه مسئولین ذیربط اتمام و به بهره برداری رسید.


وی، همچنین، بازگشایی پل ” شهدای روحانی ” را از دیگر اقدامات معاونت فنی عمرانی شهرداری کرج ذکر و بیان کرد: اقدامات بازسازی این پل، شامل تراش، ترمیم، عایق بندی و روکش مجدد همچنین ترمیم درزهای انبساط در کل مسیر بوده است که توسط پیمانکار اجرای طرح انجام شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس