جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
شهروندان «پنج زبان عشق» را فرا می گیرند
بيتا امامي‌فر در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج، با اعلام اين خبر، وجود فضاي عاطفي ميان شهروندان و خانواده‌ها را عاملي اساسي در تقويت روابط خانوادگي برشمرد و ...
بیتا امامی‌فر در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر، وجود فضای عاطفی میان شهروندان و خانواده‌ها را عاملی اساسی در تقویت روابط خانوادگی برشمرد و تاکید کرد: بر این اساس، برگزاری دوره‌های روانشناسی در این پارک را مد نظر قرار دادیم تا بانوان بتوانند از آموزش‌های ویژه در این خصوص بهره مند شوند.


امامی‌فر اظهار داشت: دوره‌های مختلفی در قالب این کارگاه‌های آموزشی در ماه‌های گذشته به اجرا در آمده که دوره آموزشی پنج زبان عشق از این جمله است.


وی به ایجاد شکاف عاطفی میان برخی خانواده‌ها و والدین اشاره کرد و بخشی از این معضل را حاکی از ناتوانی در ابراز محبت به موقع و عدم درک نیازهای عاطفی یکدیگر دانست.


امامی‌فر، گفت: عشق را نیز همچون بسیاری از استعدادهای ذاتی انسان‌ها، می‌توان با آموزش و تقویت،‌ ارتقا داد و نحوه صحیح به‌کارگیری آن را فرا گرفت.


مدیر پارک بانوان کرج، برپایی این کارگاه آموزشی را از ساعت ۱۶ تا ۱۹ عنوان کرد و افزود: این کارگاه روز ۳۱ شهریور در سالن آموزش پارک بانوان به اجرا در می‌آید.


به گفته امامی‌فر در این پارک همواره دوره‌های آموزشی مختلفی برای بانوان به اجرا در می‌آید که شهروندان می توانند برای اطلاع از نوع و ساعات کلاس‌های مذکور به دفتر این پارک مراجعه نمایند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری