جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲
قربانیان سایت بازیافت شیراز مشخص شدند
رئیس حوزه شهرداری شیراز گفت: اسامی و حوزه فعالیت هفت قربانی سایت بازیافت در منطقه برمشور شیراز، پس از کشف هفتمین جسد، اعلام شد. به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، رئیس ...
رئیس حوزه شهرداری شیراز گفت: اسامی و حوزه فعالیت هفت قربانی سایت بازیافت در منطقه برمشور شیراز، پس از کشف هفتمین جسد، اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، رئیس حوزه شهرداری شیراز بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: جسد آخرین قربانی، ساعت ۱۶ و ۵۴ دقیقه از زیر آوار زباله در سایت برمشور شیراز خارج و با کشف این قربانی، اسامی تمام قربانیان اعلام شد.
سیروس پاک‌فطرت افزود: عبادالله فولادی و حسین بهروزپودنک، از کارکنان آتش‌نشانی، محمدرضا جنتی و کریم نوربخش، از کارشناسان ارشد سازمان مدیریت پسماند، موسی رحیمی، حسین بهمن‌پور و پرویز بهمن‌پور، از نیروهای پیمانکاری سایت بازیافت زباله شیراز، هفت قربانی این حادثه تلخ بودند.
به گزارش فارس، ۱۱ نیروی خدماتی شهرداری شیراز دو روز پیش به منظور خاموش کردن انبوهی از زباله‌ها که دچار حریق شده و در محل دفن زباله‌های این شهر واقع در برمشور در حال سوختن بود، در حین انجام وظیفه با ریزش کوهی عظیم از زباله زیر آوار ماندند.
از این تعداد، در نخستین روز چهار نفر نجات یافتند و تلاش شبانه‌روزی و بی‌وقفه برای نجات مابقی تا بعد از ظهر امروز ادامه یافت.
ریزش زباله‌ها در یک گودال به عمق ۳۰ متر صورت گرفت که همین امر کار امداد و نجات را دشوار کرده بود.
Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری