جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
جمع‌آوری ۶۸۲ متکدی در قزوین

مسئول اداره هماهنگی اجرائیات مرکز شهرداری قزوین گفت: در سال گذشته با همکاری نیروی انتظامی ۶۸۲ متکدی پس از شناسایی، جمع‌آوری شدند.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش  سایت خبری شهرداریها  از قزوین به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین، مرتضی رحمانی اظهار داشت: در راستای پاکسازی نقاط مختلف شهر از وجود متکدیان، طرح جمع‌آوری متکدیان در سال گذشته با همکاری نیروی انتظامی و اجرائیات شهرداری قزوین به اجرا درآمد و ۶۸۲ نفر متکدی پس از شناسایی، جمع‌آوری شدند. خبرگزاری فارس: جمع‌آوری 682 متکدی در قزوین

وی ادامه داد: با توجه به آمار به دست آمده از تعداد اعلامی ۱۱۴ زن و ۲۸۵ مرد بین ۱۷ تا ۵۰ سال، ۷۰ زن و ۹۰ مرد ۵۰ سال به بالا، ۲۹ زن و ۹۴ مرد زیر ۱۷ سال سن داشتند.

مسئول اداره هماهنگی اجرائیات مرکز شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: از این تعداد ۱۸ نفر به دستگاه‌های قضایی، ۸۷ نفر به کلانتری و ۲۰ نفر به کمپ‌های ترک اعتیاد معرفی شدند.

رحمانی با اشاره به اینکه دو نفر از افراد فوق به مرکز سالمندان، دو نفر به بیمارستان و ۱۱۹ نفر نیز با ارائه اخطار رفع شدند، افزود: ۹۹ نفر از افراد فوق نیز به خانواده‌هایشان تحویل داده شدند.

وی با بیان اینکه از تعداد ۶۸۲ نفر متکدی یاد شده، ۲۵ نفر از اتباع خارجی بوده که به دفتر اتباع خارجه استان تحویل داده شده، گفت: ۴۰ نفر از متکدیان نیز به شهرهای محل سکونت خود بازگردانده شدند.

رحمانی با اشاره به اینکه تعداد ۲۷۰ نفر از افراد فوق با اخذ تعهد کتبی رها شدند، عنوان کرد: همشهریان در راستای همکاری با شهرداری محل‌های تجمع و فعالیت این افراد را به اداره هماهنگی اجرائیات شهرداری قزوین از طریق شماره تلفن ۳۳۵۴۰۲۰ ـ ۰۲۸۱ اعلام کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس