جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
۴۰ نفر از کاندیداهای شورای شهر کرمانشاه تایید صلاحیت نشدند
رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه، از عدم تایید صلاحیت 40 نفر از داوطلبین شورای شهر کرمانشاه توسط هیات های اجرایی خبر داد.    علی جلیلیان  افزود: در ...

رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه، از عدم تایید صلاحیت ۴۰ نفر از داوطلبین شورای شهر کرمانشاه توسط هیات های اجرایی خبر داد.

 

 علی جلیلیان  افزود: در بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها در مرحله اولیه توسط هیات های اجرایی و بر اساس استعلام از مراجع چهارگانه، صلاحیت ۴۰ نفر از کاندیداهای شورای شهر کرمانشاه تایید نشد.

وی با بیان اینکه این افراد چهار روز مهلت اعتراض داشتند، از اتمام این مهلت خبر داد و گفت: این افراد تا دیروز (۲۲ اردیبهشت) فرصت طرح شکایت در خصوص رد صلاحیت خود را داشتند.

جلیلیان با بیان اینکه هیات نظارت به شکایت این افراد رسیدگی می کند، افزود: فعلا رد صلاحیت این افراد قطعی نبوده و هیات های نظارت طی ۱۰ روز آینده به شکایت ها رسیدگی کرده و پس از بررسی های انجام شده، در مهلت تعیین شده تایید و یا عدم تایید صلاحیت قطعی کاندیدها را اعلام می کند.

 در استان کرمانشاه ۸۶۳۵ نفر برای انتخابات شوراها ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰۷۳ نفر مربوط به شهرها و ۷۵۶۲ نفر مربوط به روستاها می باشند.

برای انتخابات شورای شهر کرمانشاه نیز ۲۰۹ داوطلب نام نویسی کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری