جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
تبدیل روزانه ۳۰۰ تا ۵۰۰ تن زباله تر شهر تهران به برق
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند گفت: کارخانه تولید برق از زباله تنها مخصوص زباله های تر بوده به طریقی که روزانه 300 تا 500 تن زباله تر را به برق ...

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند گفت: کارخانه تولید برق از زباله تنها مخصوص زباله های تر بوده به طریقی که روزانه ۳۰۰ تا ۵۰۰ تن زباله تر را به برق تبدیل کند.

محمد فیاض  افزود: با توجه به اینکه این کارخانه از ۲ سال گذشته در شرق تهران و در منطقه ۴ در محدوده آبعلی احداث شد به روش هاضم زباله تر را به برق تبدیل خواهد کرد.
وی تصریح کرد: نوسانات ارزی بهره برداری از این کارخانه را عقب انداخت ولی به هر طریق توانستیم  تجهیزات لازم را فراهم کنیم .
وی در خصوص میزان برق تولیدی این کارخانه اظهار داشت: در فاز اول تولید برق این کارخانه ۲ مگاوات برق از ۳۰۰ تن زباله در روز تولید می کنیم که در آینده ای نزدیک این اطمینان را داریم که این کارخانه توانایی تولید ۶ تا ۷ مگابات برق را داشته باشد .
فیاض خاطر نشان کرد: در ابتدا زباله های روزانه منطقه۴ که نزدیک به ۸۰۰ تن است برق مصرفی این ناحیه را تأمین خواهد کرد و امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم تولید برق در این کارخانه را افزایش دهیم و از برق تولیدی تمام شهر تهران بهره مند شویم.
Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس