جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۲
شهرداری منطقه ۱۸ در سال ۹۲: احداث مجهزترین زمین اسکیت پایتخت

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۱۸، از برگزاری ویژه های بوستان قائم در این منطقه خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

عساری در  سایت خبری شهرداریها گفت: زمین اسکیت در ضلع غربی بوستان قائم و حاشیه خیابان شهدای دانش آموز به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع با هزینه بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان از ویژه های بوستان قائم در منطقه ۱۸ است.

وی با بیان توضیحات بیشتر افزود: تجهیزات زمین اسکیت بوستان قائم از کشور آلمان خریداری و نصب شده و دارای استاندارد اروپا و نمونه مشابه به این زمین توسط شرکت فرعوج شتاب در دارآباد و اهواز تاسیس شده است.

عساری ادامه داد:زمین اسکیت قائم به منظور پیشگیری از خطرات حوادث احتمالی از جمله برخورد با موتور سواران داخل مجموعه، تکمیل تجهیزات و افزایش امنیت شهروندان در طی ۳ سال گذشته به بخش خصوصی واگذار شده است.

وی با اشاره به نحوه ارائه خدمات زمین اسکیت بوستان قائم ویژه شهروندان گفت: اسکیت سواران حرفه ای می توانند از خدمات ویژه زمین اسکیت بوستان قائم از جمله، برگزاری کلاس های آموزشی اسکیت، ارائه خدمات سرمربیان ورزش اسکیت با پرداخت هزینه ی جزئی استفاده نمایند.

عساری در پایان با اشاره به اقدامات دیگر معاونت امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۱۸ افزود: برگزاری بازی های طنابی ویژه کودکان از جمله طرح های عنکبوتی، تجهیزات لوازم بدنسازی و نیمکت هایی ویژه خانواده و همراهان اسکیت سواران از اقدامات دیگر معاونت امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۱۸ است./خبرنگاران

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس