جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۲
آبسالان خبر داد: فاز دوم سیستم گردش الکترونیک مکاتبات اداری در شهرداری مشهد راه اندازی شد

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از راه‌اندازی فازدوم سیستم گردش الکترونیک مکاتبات اداری با قابلیت‌ها و امکانات بسیار گسترده‌تر از نسخه قبلی آن خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

علی آبسالان صبح دوشنبه با اشاره به نصب این سامانه در شهرداری مشهد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر سیستم گردش مکاتبات الکترونیک در مجموعه‌های مدیریتی با هدف ایجاد روش مکانیزه برای تبادل الکترونیکی مکاتبات بین سیستم های مختلف و تسهیل ارتباط بین سازمانی از ابتدای سال ۸۹ و با حمایت معاونت اداری و مالی در حال بهره‌برداری است. 

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد تاکید کرد: نسخه دوم این سامانه با امکانات بیشتر و قابلیت‌های ویژه راه‌اندازی شده است .

وی افزود : مدیریت زمان در فرآیندهای سازمانی همواره مورد توجه مسئولان و مدیریت شهری بوده و در حال حاضر فاز دوم سیستم گردش مکاتبات الکترونیک با امکانات بهتر ازنسخه قبلی آن یکی از بهترین ابزار های دست یابی به راه‌کارهای مفید به منظور صرفه‌جویی در زمان و استفاده بهینه از آن می‌باشد.

وی افزود: راه حلی مکانیزه که باعث افزایش سرعت فرآیند مکاتبه‌های اداری می‌شود و از طرفی، مدیریت بر گردش کارها را نیز فراهم می‌کند.

وی بیان کرد: تجمیع اطلاعات مکاتبات کلیه مجموعه‌های شهرداری شامل ستاد، مناطق و سازمان ها، خودکارسازی عملیات ارجاع، استانداردسازی فرمها در کلیه مجموعه‌های شهرداری، راه‌اندازی سیستم گردش مکاتبات در بستر موبایل، برقراری ارتباط از طریق ECE ارگان‌ها و سازمان‌های طرف مکاتبه با شهرداری با هدف ایجاد روش مکانیزه برای تبادل الکترونیکی مکاتبات بین سیستم‌های مختلف و تسهیل ارتباط بین سازمانی، استاندارد سازی گزارشات مدیریتی و دبیرخانه‌ای در کلیه مجموعه‌های شهرداری از امکانات و ویژگی‌های مهم نسخه دوم سامانه گردش الکترونیک مکاتبات می‌باشد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد بیان کرد: با هم افزایی و حمایت مدیران ارشد مجموعه شهرداری مشهد به زودی شاهد اجرا و پیاده سازی بسیاری از سامانه های فناوری اطلاعات خواهد بود./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس