جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲
تصویب کلیات طرح کاهش آلودگی هوا در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران از تصویب کلیات طرح کاهش آلودگی هوای تهران و کلان‌شهرها در نشست عصر امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: مقرر شد کمیته ویژه‌ای برای بررسی جزئیات این طرح تشکیل شود.

Print Friendly, PDF & Email

 مهرداد بائوج لاهوتی نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی  در تشریح نشست عصر امروز، یکشنبه(۱۷ فروردین‌ماه) کمیسیون عمران، گفت:‌ در این نشست طرح کاهش آلودگی هوای تهران و کلان‌شهرها بررسی شد که نهایتا کلیات آن به تصویب اعضا رسید.

وی در ادامه افزود:‌ در بررسی جزئیات نیز مقرر شد کمیته‌ای در این کمیسیون تشکیل شود که جزئیات طرح را بررسی و سپس جزئیات را در صحن کمیسیون ارائه کند.

سخنگوی کمیسیون عمران  در ادامه اظهار داشت: لزوم تقویت استفاده از حمل و نقل عمومی در کلان‌شهرها،‌ استفاده از سوخت خودروها با استاندارد یورو ۴ تا پایان سال ۹۲، تولید خودروهایی که استاندارد یورو ۴ باید داشته باشند و جلوگیری از شماره‌گذاری خودروهایی که استاندارد یورو ۴ را رعایت نکرده باشند،‌ از جمله جزئیات این طرح است.

لاهوتی در ادامه تصریح کرد: همچنین در حال‌حاضر معاینه فنی اتومبیل در کشور ما ۵ ساله است که در این طرح معاینه فنی خودروها باید به دو سال کاهش پیدا کند./خبرنگاران

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس