جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲
بودجه شهرداری یزد با افزایش ۵۰ درصدی تصویب شد

بودجه شهرداری یزد با افزایش ۵۰ درصدی نسبت به سال گذشته به تصویب شورای شهر رسید.

Print Friendly, PDF & Email

در جلسه شورای شهر یزد، بودجه یک هزار و ۵۸۳ میلیارد ریالی سال ۹۲ شهرداری یزد از سوی شورای شهر مورد تصویب قرار گرفت.

این بودجه یک هزار و ۵۸۳ میلیارد ریالی شهرداری یزد نسبت به سال گذشته افزایش ۵۰ درصدی و نسبت به متمم بودجه، افزایش ۲۱ درصدی داشته است.

۷۱ درصد این بودجه به هزینه‌های عمرانی و ۲۹ درصد آن به هزینه‌های جاری اختصاص یافته است.

بودجه ۱۰۶ میلیارد تومانی سال ۹۱ شهرداری نیز طی لایحه متمم و اصلاحیه بودجه با ۱۶ درصد افزایش، به مبلغ ۱۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان مورد تصویب شورای اسلامی شهر قرار گرفته است.

در بودجه سال ۹۲ شهرداری یزد، اجرای تقاطع‌های غیرهمسطح میدان‌های ابوذر، اطلسی و حضرت ابوالفضل(ع) و ساخت پارکینگ طبقاتی خیابان فرخی و اجرای تقاطع غیرهمسطح سه راه حکیمیان با برآورد هزینه‌ای حدود ۱۸۱ میلیارد ریال مد نظر قرار گرفته است.

علاوه بر این، پروژه‌ای با عنوان محور نمونه از سه راه حکیمیان تا میدان شهدای محراب در بودجه سال ۹۲ با برآورد هزینه۴۰ میلیارد ریال اعتبار، تعریف شده است.

در بودجه سال ۹۲ شهرداری یزد که برای دومین سال پیاپی توسط حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه به صورت تجمیعی با بودجه سازمان‌های تابعه به شورای اسلامی شهر ارائه شده بود، نظم و انظباط در تدوین مورد تأکید قرار گرفته و بر اساس استمرار سیاست‌های اصلاح الگوی مصرف و پرهیز از اسراف، استفاده کارا از بخش خصوصی در اجرای پروژه‌ها و برنامه‌های شهرداری و توجه به توسعه و مشارکت‌های مردمی در انجام طرح‌ها سفارش شده است./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری