جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲
رایزنی با فرمانداری برای ابلاغ نرخ های جدید کرایه تاکسی/ شهروندان تخلفات را گزارش دهند

مدیرعامل نظارت ومدیریت تاکسیرانی شهر تهران گفت: نرخ های کرایه تاکسی درسال ۹۲ پیش از عید به فرمانداری ارائه شد و آنها نیز قول دادند در اسرع وقت نرخ های جدید را بررسی کنند.

Print Friendly, PDF & Email

میثم مظفر در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که افزایش ۳۰ درصدی کرایه های تاکسی که به تصویب شورای شهر تهران رسیده هنوز ابلاغ نشده است گفت: مسافرانی که کرایه اضافه از آنها گرفته شده است با اعلام پلاک تاکسی به سامانه ۱۸۸۸،  تخلفات تاکسیرانان را اعلام کنند تا به صورت ویژه توسط هیات نظارتی به آن رسیدگی شود. 

وی ادامه داد: با متخلفان برخورد قانونی می شود و حتی امکان ابطال پروانه کار رانندگان تاکسی هم وجود دارد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تاکید کرد: گزارشی درباره افزایش تخلفات رانندگان تاکسی در سال وجود ندارد و تعداد رانندگانی که بیش از نرخ های مصوب کرایه دریافت می کنند نسبت به کل جامعه رانندگان تاکسی بسیار ناچیز است.

مظفربا بیان این  که پس از تایید نرخ های جدید توسط فرمانداری برچسب های جدی نرخ ها چاپ و در تاکسی ها نصب می شود گفت: نرخ های مصوب پیش از عید به فرمانداری تحویل داده شده و در جلسه ای که در فرمانداری برگزار شد آنها قول دادند که در اسرع وقت اقدام لازم را در این رابطه انجام دهند.

با آغازسال جدید برخی از رانندگان تاکسی گردشی پیش از ابلاغ نرخ های کرایه های تاکسی در سال ۹۲ اقدام به افزایش ۳۰ درصدی کرایه ها کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس