جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۲
گرفتن مجوز برای خودروهای حمل بار در مشهد اجباری شد/ فعالیت غیر قانونی هزار شرکت حمل بار

مدیر عامل سازمان حمل‌ و نقل بار درون‌شهری و حومه شهرداری مشهد از اجباری شدن داشتن مجوز برای تردد خودروهای حمل بار در مشهد خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

مهدی علوی‌مقدم ظهر شنبه با اشاره به اجرایی شدن ابلاغیه استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: از خرداد ماه از تردد خودروهای بدون مجوز جلوگیری و با همکاری نیروی انتظامی محدودیت تردد برای آنها اجرا می شود. 

وی تاکید کرد: مدیریت نظارت، سامان‌دهی و صدور هر گونه مجوز برای موسسات و شرکت‌های حمل‌ونقل بار به شهرداری‌ها واگذار شده است.

وی بیان کرد: برخی ادارات و نهادها به دلایلی این قانون را رعایت نکرده‌اند و پیگیری‌های لازم به منظور تحقق اجرای این قانون، از سوی شهرداری و مراجع مختلف از جمله استانداری خراسان رضوی صورت گرفته است.

علوی‌مقدم تاکید کرد: طبق ابلاغیه استانداری خراسان رضوی صدور هرگونه مجوزی برای فعالیت موسسات، شرکت‌ها و واحدهای حمل‌ونقل بار شهری و وسایل نقلیه بار تنها ازسوی سازمان حمل‌ونقل بار شهرداری مشهد مجاز و ملاک عمل است.

فعالیت غیر قانونی هزار شرکت حمل بار

علوی‌مقدم تصریح کرد: در حال حاضر بیش از هزار شرکت حمل ‌ونقل در مشهد به صورت غیرقانونی به فعالیت مشغول هستند و از این تعداد تنها ۱۰ موسسه موفق به دریافت مجوزهای لازم برای تردد شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه  در حال حاضر ۸۰ موسسه برای دریافت مجوز ثبت‌نام کرده‌اند و ۳۰شرکت نیز تاکنون تشریفات قانونی را به انجام رسانده‌اند افزود:  دریافت مجوزهای لازم برای خودروهای حمل بار و همکاری نیروهای نظامی و انتظامی با شهرداری ضروری است.

وی تصریح کرد: از ابتدای خرداد از تردد خودروهای حمل بار بدون مجوز جلوگیری و محدودیت‌هایی به منظور تردد این خودروها اعمال خواهد شد.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار درون‌شهری و حومه شهرداری مشهد افزود: بایستی شرکت‌ها و موسسات حمل‌ ونقل بار برای تداوم فعالیت خود به این سازمان مراجعه کرده و با دریافت مجوز، برچسب و بغل‌نویسی ماشین نسبت به اجرای قانون اقدام کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس