جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱
ساختمان دخانیات شهر نهاوند تخریب می شود
نهاوند - خبرگزاری مهر: رئیس شورای شهر نهاوند گفت: ساختمان دخانیات شهر نهاوند تا پایان سال جاری تخریب می شود. به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث خزایی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای ...

نهاوند – خبرگزاری مهر: رئیس شورای شهر نهاوند گفت: ساختمان دخانیات شهر نهاوند تا پایان سال جاری تخریب می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث خزایی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای شهر نهاوند گفت: پس از تخریب ساختمان دخانیات، میدان مرکزی شهر نهاوند به همراه فضای سبز در این مکان ایجاد می شود تا بافت فرسوده و قدیمی مرکز شهر نهاوند تغییر کند.

وی تخریب ساختمان دخانیات را برای کاهش بار ترافیکی در مرکز شهر و تغییر چهره قدیمی نهاوند ضروری دانست و گفت: رایزنی ها لازم در این زمینه صورت گرفته است و با پیگیری و تلاش سایر مسئولان شهرستان مراحل قانونی تغییر مالکیت این ساختمان از وزارت صنایع به شهرداری نهاوند صورت گرفته است.

خزایی با بیان اینکه بر اساس مصوبه شورای شهر نهاوند تغییر کاربری ساختمان دخانیات از تجاری به فضای سبز در کمترین زمان انجام می شود، گفت: با انجام عملیات تخریب، تا پایان سال میدان جدید نهاوند بعنوان میدان مرکزی در این مکان ایجاد می شود.

وی گفت: ساماندهی و تجهیز تپه تفریحی ابوذر، احداث میدان جدید ابوذر و تکمیل پایانه جدید مسافربری نهاوند از دیگر مصوبات شورای شهر نهاوند است.

وی افزود: تلاش و کوشش اعضای شورای شهر نهاوند بر حمایت کامل از سرپرست شهرداری نهاوند است تا طرح ها و پروژه های نیمه تمام تا پایان سال جاری تکمیل شود.

خزایی در ادامه با بیان اینکه طرح تفصیلی شهر نهاوند نیاز به بازنگری و تجدید نظر دارد، گفت: باید تغییرات لازم با افق دور نمای ۱۰ ساله در پیشرفت و توسعه نهاوند انجام شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس