جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱
به امام جمعه اطلاعات غلط داده اند
می گویند شهردار براي اتاق خود 800 ميليون تومان خرج كرده است؛ آخر آدم چقدر مي‌تواند بي‌اطلاع باشد؛ اين حرف‌ها بي‌اساس و دروغ است. ایلنا: سيد محمد پژمان در حاشيه يکصد ...

می گویند شهردار برای اتاق خود ۸۰۰ میلیون تومان خرج کرده است؛ آخر آدم چقدر می‌تواند بی‌اطلاع باشد؛ این حرف‌ها بی‌اساس و دروغ است.

ایلنا: سید محمد پژمان در حاشیه یکصد و چهل و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در جمع خبرنگاران و در مورد گزارش نایب رییس شورا گفت: همیشه برای چرخ کسی که در این شهر برای مردم کار می‌کرده و مردم نیز از او رضایت دارند، چوب می‌گذارند.

به گزارش ایلنا از مشهد، وی با بیان این که کسانی را که بدون دقت زحمت همکارانم را زیر سوال می‌برند، به خدا واگذار می‌کنم افزود: گزارش خود را دقیق و بیشتر از حد نیاز به شورای شهر ارائه کرده‌ام و اتفاقا وقتی این گزارش آنالیز شد، مشخص شد موضوع آنگونه که دوستان تصور می‌کردند، نیست.

پژمان با اشاره به اینکه بسیاری از این پرونده‌هایی که آقایان اعلام می‌کنند مربوط به قبل از حضور من بوده است اظهار داشت: سالم‌ترین و پاک‌ترین دوره شهرداری مشهد را شاهد هستیم و انضباط امروز شهرداری زبانزد است و درست نیست که خدمتگزاران مردم را به این راحتی متهم کنیم.

وی با تاکید بر اینکه اجازه داشتم طبقه مازاد بفروشم، تصریح کرد: من با این کار جلوی اقدامات خلاف را گرفته‌ام و این جزو اختیارات من است که از متخلفین، بهای نقض حقوق شهروندی دیگران را بگیرم و در این قضیه شهرداری مشهد با یک نگاه دقیق و منصفانه کار کرد.

پژمان ادامه داد: باید به من مدال افتخار بدهند که حقوق مردم شهر را استیفا کرده‌ام، ‌آیا هنر این بود که حق مردم شهر را مفت‌تر و ارزان‌تر بفروشم؟

وی افزود: شورای شهر نیز بعد از ورود به این قضیه منطق شهرداری را تایید کرد و حتی در غیر این صورت نیز باید ایرادات کار را به ما بگویند تا آن‎ها را رفع کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰ عضو شورا از توضیحات من قانع شدند و تنها نایب رییس با آن مخالفت کرد و متاسفم که به خاطر استیفای حقوق مردم باید متهم شوم و این ناجوانمردانه است که افراد خود را این گونه به خواب زدند.

شهردار مشهد افزود: کار شهرداری به هیچ عنوان سلیقه‌ای نبوده و گویا آقایان انتظار داشتند من مجرم و متخلف و کسی را که دارد قانون را دور می‌زند و به آن بی‌احترامی می‌کند، تشویق کنم.

وی تصریح کرد: ساخت خلاف ضابطه رای قلع بنا دارد و من این اختیار را دارم که بنای متخلف را قلع کنم اما اگر متخلفی بخواهد می‌تواند با شرایط شهرداری کنار بیاید و هزینه جریمه خود را بپردازد تا بنای آن را تخریب نکنم؛‌ من نمی‌توانم برای آدم متخلف فرش قرمز پهن کنم، او دارد از حقوق شهر بیش از حد خود استفاده می‌کند و باید حق شهر را بدهد.

وی در مورد مخالفت امام جمعه مشهد با این اقدام شهرداری گفت: گزارش غلط به امام جمعه داده‌اند و بعد از صحبت من، آیت‌الله علم‌الهدی نیز متقاعد شد.

شهردار مشهد در مورد صحبت های مطرح شده در خصوص اتاقش نیز گفت: به دروغ گفته‌اند که شهردار برای اتاق خود ۸۰۰ میلیون تومان خرج کرده است؛ آخر آدم چقدر می‌تواند بی‌اطلاع باشد؛ این حرف‌ها بی‌اساس و دروغ است.

وی ادامه داد: اول گفتند پول تزئینات اتاق ۸۰۰ میلیون تومان است، الان می‌گویند خرج اتاق این قدر شده است و من نمی‌دانم چرا خود را به جهالت می‌زنند در حالی که این ۸۰۰ میلیون خرج موتورخانه، ‌نمازخانه، ‌سالن کنفرانس و اتاق شهردار شده است، مگر اتاق من از چیست که ۸۰۰ میلیون تومان در آن خرج شود؟

پژمان تصریح کرد: در این چند سال که نوکری مردم را می‌کنم، ذره‌ای به فکر تجمل نبوده و یک ریال تخلف نکرده‌ام و حتی یک کلمه صحبت پشت سر من نیست و واقعا برای بعضی افراد متاسفم؛ در جایگاه من اگر انسان ساده‌تر دارند، نشان بدهند.

شهردار مشهد در مورد دلیل این اظهار نظرها گفت: این افراد یا برای عقده‌گشایی این حرف‌ها را می‌زنند و یا به جایی سرسپردگی دارند؛ من هزاران بار از امام معصوم کوچک‌تر هستم که در صحرای کربلا با او این گونه کردند و لذا همه این افراد را به خدا واگذار می‌کنم و امیدوارم او جوابشان را بدهد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس