جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۱
اصغرنژاد خبر داد: کمک سیصد میلیون تومانی شورای شهر تبریز به باشگاه ماشین سازی

مشاور و سخنگوی باشگاه ماشین سازی تبریز با اعلام خبر کمک مالی سه میلیارد ریالی شورای اسلامی شهر تبریز به تیم فوتبال این باشگاه، گفت: امیدوارم حمایت مسئولان استانی از قدیمی ترین تیم فوتبال تبریز ادامه داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email

احد اصغر نژاد در گفتگو با خبر نگار مهر با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: شانس بقای تیم ماشین سازی در فصل جاری لیگ دسته اول بسیار کم است و اگر اتفاقات خاص فوتبال را مدنظر قرار ندهیم، باید بگویم که با توجه به مشکلات مالی که گریبانگیر این تیم شده، دیگر نمی توان به ماندن تیم ماشین سازی در لیگ یک امیدوار بود.


وی در عین حال به احتمال خرید سهمیه لیگ یکی برای تیم ماشین سازی تبریز در فصل آینده اشاره کرد و گفت: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده چنانچه تیم ماشین سازی نتواند سهمیه لیگ یکی خود در فصل جاری را حفظ کند، در فصل آینده با خرید امتیاز یک تیم دسته اولی اجازه نخواهیم داد این تیم در دسته دو بازی کند.
اصغر نژاد افزود: در نظر داریم در فصل آینده تیم ماشین سازی را با قدرت و توان بیشتری روانه مسابقات لیگ یک کنیم تا حضوری آبرومندانه تر در این مسابقات داشته باشد.
وی گفت: متاسفانه عمل نکردن به تعهدات از سوی موسسه مالی کوثر سبب شد تا ماشین سازی در فصل جاری روزهای بدی را در تاریخ حیات خود تجربه کند.
سخنگوی باشگاه ماشین سازی تبریز یادآور شد: هم اکنون حدود ششصد میلیون تومان بدهی داریم که همه این مبلغ از چک های شخصی مدیرعامل باشگاه صادر شده است.
وی در ارتباط با کمک مالی سه میلیارد ریالی شورای اسلامی شهر تبریز به باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: مراحل پرداخت این مبلغ تقریبا طی شده و به زودی به حساب باشگاه واریز خواهد شد، با این مبلغ می توانیم بخشی از بدهی های باشگاه را پرداخت کنیم اما باید به فکر بقیه بدهی ها نیز باشیم.
اصغر نژاد ادامه داد: ما ممنون شورای اسلامی شهر تبریز هستیم که این کمک مالی را انجام داد و البته امیدواریم که مسئولان استانی حمایت خود را از تیم ماشین سازی ادامه دهند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس