جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱
شهرداری بانی آموزش کارگران در مقوله پیشگیری از ایدز است
مدیریت شهری از طرح آموزش كارگران توسط وزارت بهداشت براي پيشگيري ازايدز استقبال می‌کند / ستاد محیط زیست و اداره کل شهر سالم شهرداری تهران در این بخش فعالیت چشمگيري ...

مدیریت شهری از طرح آموزش کارگران توسط وزارت بهداشت برای پیشگیری ازایدز استقبال می‌کند / ستاد محیط زیست و اداره کل شهر سالم شهرداری تهران در این بخش فعالیت چشمگیری دارد.

ایلنا: معاون خدمات شهری درباره استقبال وزارت بهداشت در صورت درخواست شهرداری تهران برای برگزاری کلاس‌های آموزشی به منظور پیشگیری ازایدز برای کارگرانش، گفت: شهرداری تهران خود را در مساله آموزش کارگرانش در راستای جلوگیری از ابتلا آن‌ها به بیماری‌های خاص و ایدز بانی می‌داند.

عبداللهی در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره اعلام آمادگی وزارت بهداشت برای آموزش کارگران شهرداری تهران به کارگرانی که با سرنگ، تیغ و… سروکار دارند، اظهار کرد: مدیریت شهری از این طرح اسقبال می‌کند و در خدمت آن‌ها است البته پیش از این ستاد محیط زیست و اداره کل شهر سالم شهرداری تهران در این بخش فعالیت داشتند و این فعالیت همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری در این مسائل پیشقدم بوده است، افزود: ما خود را در مساله آموزش کارگران به ویژه در بخش زباله در راستای جلوگیری از ابتلا کارگرانمان به بیماری‌های خاص و ایدز بانی می‌دانیم.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در پاسخ به اینکه آیا آماری از میزان تخلف پیمانکاران درباره جذب کودکان و افراد مسن در بخش خدمات شهری به ویژه زباله‌ها وجود دارد؟ گفت: این تحلیل شما است و من این مساله را قبول ندارم. کارگر مسن یا کودک در مجموعه خدمات شهری به ویژه بخش زباله وجود ندارد که آموزش دادن به آنها مشکل ساز باشد.

عبداللهی تاکید کرد: ‌ در قرادادهای شهرداری با پیمانکاران قید می‌شود که ازکودکان و افراد مسن استفاده نشود و آن‌ها مکلف هستند تا این افراد را جذب نکنند البته در صورت مشاهده تخلف پیمانکاران با آن‌ها برخورد شده و از حضور این افراد جلوگیری می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس