جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱
معضل پسماند قائم شهر با جذب سرمایه گذار رفع می شود
قائم شهر - خبرگزاری مهر: رئیس اداره حفاظت محیط زیست قائم شهر گفت: معضل پسماند قائم شهر با جذب سرمایه گذار رفع خواهد شد. به گزارش خبرنگار مهر، ناصر کیایی عصر شنبه در ...
قائم شهر – خبرگزاری مهر: رئیس اداره حفاظت محیط زیست قائم شهر گفت: معضل پسماند قائم شهر با جذب سرمایه گذار رفع خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، ناصر کیایی عصر شنبه در جلسه بررسی مشکل پسماند و لجن کش های قائم شهر با توجه به ظرفیتهای سیستم تصفیه فاضلاب مرکز دفع زباله (کشتارگاه سابق)، اظهارداشت: با جذب سرمایه گذار، مشاورو ارائه طرح این معضل را رفع می کنیم.

وی با بیان اینکه فعالیت خودروهای تخلیه چاه فاضلاب، لجن کش در شهرستان واجب و ضروری است، افزود: نبود مکان تخلیه ماشین آلات موجب آلودگی زیست محیطی می شود.

وی بیان داشت: روزانه حدود ۳۰ دستگاه ماشین لجن کش در شهر سرویس دهی  کنند و فاضلابها را در کنار رودخانه ها و جاده ها تخلیه می کنند.

وی با بیان اینکه برای رفع این معضل دو راه حل وجود دارد، یکی خرید زمین برای دفع این لجن کش ها و فاضلاب خانگی و دوم ایجاد فضای تاسیسات تصفیه فاضلاب که از برنامه های زمان بر است و فعلا باید از تصفیه خانه قدیمی واقع در محل دپوی زباله ها استفاده شود.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست قائم شهر از اعلام آمادگی سرمایه گذارو مشاور طرح خبرداد و اظهارداشت: با پیش بینی هزینه ۲۵۰ میلیون تومان و قول فرماندار برای ارائه تسهیلات بانکی به سرمایه گذار طرح تصفیه با تاسیسات و تجهیزات مکانیکی و برقی تا ۳ ماهه آینده این مشکل در شهرستان رفع می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس