جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۱
امجد: فاز دوم پارک مینیاتوری تبریز به بهره برداری می رسد

مدیر زیباسازی شهرداری تبریز از افتتاح فاز دوم پارک مینیاتوری شهر تبریز تا اواخر اسفند ماه سالجاری خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار مهر ، اکبر امجدی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت:امسال ۵۷  طرح در خصوص  زیبا سازی کلانشهر تبریز وجود دارد که بیش از ۲۱ پروژه تاکنون به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: بعضی از طرح های مصوب امسال نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید و امید است بقیه طرح های باقی مانده تا اواخر فصل بهار به بهره برداری برسد.

امجدی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه باید از هنر و هنرمند حمایت شود گفت: هنرمندان شهرستان تبریز در طرحی خلاقانه قرار است که بر روی تنه درختان قطور و خشکیده شهرستان تبریز فعالیت هایی نظیر حجم سازی کنند.

وی گفت: مشاغل سنتی که قبلا در خیابان تربیت وجود داشت متاسفانه در گذر زمان از بین رفته است به همین خاطر تا کنون  دو المان مربوط به مشاغل سنتی در خیابان تربیت نصب شده است که در هفته های آینده نیز سه المان دیگر به این المان ها افزوده خواهد شد.

مدیر زیباسازی شهرداری تبریز هم چنین به مهم ترین طرح های سال ۹۲ اشاره کرد و گفت : از مهم ترین طرح هایی که در سال ۹۲ به بهره برداری خواهند رسید می توان به ایجاد دروازه های قرآن در ورودی شهر ، بهره برداری از فاز سوم پارک مینیاتوری تبریز و چندین طرح دیگر اشاره کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس